KLIENT INDYWIDUALNY

KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA TO ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH OFERUJĄCYCH SZEROKI ZAKRES PORAD PRAWNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Nasza firma oferuje pełną i profesjonalną pomoc prawną z której warto skorzystać, bowiem umożliwi to Państwu uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące was pytania oraz pozwoli jak najlepiej chronić wasze interesy prawne. Będziecie mieć pewność, że wasze sprawy prowadzi osoba profesjonalnie przygotowana, która wskaże najlepsze rozwiązania dla waszych problemów. Dzielimy się z naszymi klientami wiedzą zdobywaną latami, co na pewno przełoży się na pozytywne załatwienie powierzonych nam przez Państwa spraw.

Doradzamy we wszystkich istotnych dziedzinach prawa, w szczególności:

  • prawo rodzinne (rozwody, alimenty);
  • spory sądowe, dochodzenie roszczeń i odszkodowań;
  • sprawy majątkowe (nieruchomości, podział majątku, zabezpieczenia)
  • prawo pracy.
  • prawo administracyjne ( w tym ZUS i podatki) oraz skargi do WSA.
  • prawo spadkowe;

Wynagrodzenie za usługi prawne zależy od stopnia komplikowania zagadnienia prawnego oraz ilości czasu pracy prawnika niezbędnego do wykonania zlecenia. Zawsze informujemy klientów o wysokości należnego wynagrodzenia przed przystąpieniem do udzielenia porady. Decyzja o skorzystaniu z porady należy więc zawsze do klienta, a rezygnacja z usług przed rozpoczęciem ich świadczenia nie wiąże się z żadnymi konsekwencji finansowymi.

Chcemy udowodnić, że usługi prawne nie muszą być drogie, a skorzystanie z nich jest zawsze korzystne dla naszych klientów.

Masz problem prawny? Nie wahaj się skorzystaj z możliwości bezpośredniego spotkania z radcą prawnym w siedzibie naszej Kancelarii w Centrum Warszawy!