Promocja! Miesiąc obsługi prawnej dla firm gratis.

      Prezentujemy naszą najnowaszą promocję „OBSŁUGA PRAWNA DLA FIRM NA PRÓBĘ”

Usługa „OBSŁUGA PRAWNA DLA FIRM NA PRÓBĘ” skierowana jest dla wysztkich przedsiąbiorców którzy chcą bez zobowiązań i kosztów wypróbować jak działa nasza stała obsługa prawna.
Promocja polega na udostęnieniu na próbę Pakietu pomocy prawnej „Start” w wymiarze 2h w miesiącu (30 dni kalendarzowych od zamowienia porady).

Pakiet „Start” zawiera 2 godziny pracy prawnika w tym: konsultacje telefoniczne, sporządzanie porad prawnych i projektów pism oraz porad podatkowych. Zamawianie pakietu obsługi prawnej natępuje całkowicie on-line poprzez wypłenienie odpowiedniego formularza. Podobnie korzystanie z naszej obsługi prawnej odbywa się z wykorzystanie naszej autorskiej aplikacji on-line na stronie www.pomoc-prawne.biz, za pomocą której nasz klient uzyskuje szybko i sprawie wszystkie potrzebne informacje ze swojego panela administracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się na naszą promocją!

[aio_button align=”left” animation=”flash” color=”red” size=”small” icon=”none” text=”ZAMÓW BEZPŁATNY PAKIET” relationship=”dofollow” url=”http://biznes.pomoc-prawna.biz/promocja-obslugi-prawnej-miesiac-gratis-lp2/”]

REGULAMIN PROMOCJI

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Linkedin

Add a Comment