PORADY PRAWNE ON-LINE

PORADA PRAWNA PRZEZ INTERNET – POZNAJ ZALETY!

UZYSKAJ PORADĘ PRAWNĄ ON-LINE – w szybki i prosty sposób z dowolnego miejsca na świecie!

SERWIS PRAWNY LEXCARTA ON-LINE TO:

  • porady prawne udzielane przez doświadczony zespół radców prawnych on-line;
  • nowoczesne i pewne doradztwo prawne z gwarancją jakości.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEGO DORADZTWA PRAWNEGO ON-LINE:

SZYBKOŚĆ w zależności od wybranej opcji usługi możesz otrzymać odpowiedź na swoje pytanie nawet w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia do wykonania przez naszą Kancelarię. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz zwrotnie na podany przez siebie adres e-mail.

PEWNOŚĆ kierując do nas swoje zapytanie prawne masz pewność, że trafi ono do naszego zespołu i zostanie rozpoznane niezwłocznie. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego wpływ zapytania, a następnie wycenę wraz z danymi do dokonania płatności.

WYGODA w celu z uzyskania porady prawnej nie musisz wcześniej umawiać spotkania, nie musisz nawet wychodzić z domu ani też zastanawiać się, ile będzie kosztować cię skorzystanie z usług prawnika. Wysyłając do nas zapytanie otrzymasz na swoją skrzynkę mailową wycenę oraz termin wykonania zlecenia.

GWARANCJA JAKOŚCI Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie i Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanego doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność do samorządu zawodowego poprzedzona była odbyciem 3,5 letniej aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia doradztwa prawnego, zawartych w Kodeksie etyki radcy prawnego.

UBEZPIECZENIE Nasza Kancelaria posiada ubezpieczenie OC na sumę gwarancyjną powyżej 1,3 mln zł, co daje pewność naszym klientom, że nawet w przypadku potencjalnego błędu ze strony prawnika, ich ewentualne straty zostaną szybko zrekompensowane.

POUFNOŚĆ wszelkie informacje oraz dokumenty przekazane do naszej Kancelarii w ramach świadczenia doradztwa prawnego objęte są tajemnicą zawodową radców prawnych, co oznacza iż są chronione i nie są udostępniane osobom trzecim, za wyjątkiem nie licznych przypadków ściśle określonych przez przepisy prawa.